Ukulele ja rütmipillide õpe

Keel: eesti
Millal: 1 kord nädalas minigrupis
Hind: 18 €/kuus
Vabad kohad: on olemas (vastuvõtt eelneva vestluse põhjal)
Õpetaja: Peep Taimla

Kolmapäev, kellaaeg: 15:00-18.00 vastavalt õpilaste võimalustele

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!