Tarbekunst

Millal: 2 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Õpetaja: Signe Suviste

Meie eesmärk on lapse loomingulise mõtlemise ja fantaasia arendamine, arvestades tema  individuaalsust, vanust ja oskusi. Oluline, et laps tahaks otsida ja proovida, julgeks end väljendada ega võrdleks ennast teistega. Et oma tegevuse tulemusest rõõmu tunda, peaksid olema teatud käelised oskused ja töövõtted, materjalide tundmine, värvi- ja ilumeel.
Kõige selle arendamiseks huviringis tegelemegi: joonistame- maalime kõikvõimalike erinevate vahenditega; meisterdame mitmesugustest materjalidest; katsetame erinevad tehnikaid; õpime kompositsiooni, vormi, perspektiivi. Tutvume mitmete trükitehnikatega.
Tegeleme savitööga- teeme pisiplastikat, treime õõnesvormi; õpime valmistama mitmeid keraamilisi esemeid;  saame algteadmised vormikäsitlusest, dekoreerimise ja glasuurimise töövõtetest. Tutvume klaasikunstiga- teeme sulatustehnikas kompositsioone, ehteid. Trükime ja maalime kangale. Meie õppetöö ja teemad on väga vaheldusrikkad.

Võtame osa kunstikonkurssidest nii Eestis kui ka välismaal.

8-16 a.

päev         aeg koht
T.

4 kab.
N.

4 kab.

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!