Rütmi- ja lauluring

Keel: eesti
Millal: 2 korda nädalas - TOIMUB ESMANE REGISTREERIMINE. Avatakse vastavalt soovijate arvule.
Hind: 17 €/kuus
Õpetaja:

Lauldakse mitmete maade ja rahvaste lastelaule. Mängitakse ühiselt liikumis- ja laulumänge. Õpitakse tundma erinevaid muusikastiile ja rütme. Õppetöös kasutatakse aktiivselt rütmipille.

Tunnid

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!