Loov- ja showtants

Hind: 25 €/kuus
Vabad kohad: jah
Õpetaja: Kirsi Mari Lepik

Vaba ja loova liikumise julgus

Loovtantsu eesmärk on õppida läbi tantsuelementide tundma oma keha liikumisvõimalusi ja neid loovalt kasutada. Lisaks toetab õpe loomingulist eneseväljendust ja pakub esinemiskogemusi.

Tunnis tegeleme erinevate elementidega nagu keha, jõud, ruum ja aeg. Nende elementide kaudu uurime erinevaid liikumisvõimalusi ning õpime erinevaid tantsuelemente nagu erinevad sammukombinatsioonid, pöörded, hüpped jne. Tunnis on olulisel kohal ka improvisatsioonilised ülesanded. Lisaks erinevate liikumisvõimaluste uurimisele õpime ka tantsukavasid, millega soovi korral esineda – nii tunnis üksteisele kui ka erinevatel üritustel. Tutvume erinevate tantsustiilide ning nende omapäradega.

Loovtants õpetab paremini oma keha tunnetama, aitab kaasa hea rühi kujunemisele, õpetab tunnis osalejale eneseväljendust läbi liikumise ning arendab loovust.
Loovtantsule lisaks uurime erinevaid tantsustiile ning lisame tundi elemente showtantsust, moderntantsust ja jazztantsust.

Juhendajast

Kirsi Mari Lepik on tantsuõpetaja, koreograaf ja tantsija. Ta on tegelenud väga erinevate tantsustiilidega alates balletist ja kaasaegsest tantsust kuni Eesti rahvatantsu ning kõhutantsuni välja. Tantsutreeningute juhendamista alustas Kirsi Mari 2011. aastal. Lisaks on tal koreograafia magistrikraad Tallinna Ülikoolist ning tantsuspetsialsti kutsetase 7. Ta jätkab enda täiendamist erinevatel kursustel ja workshopidel nii Eestis kui välismaal ning leiab, et tantsumaailmas on alati võimalik edasi areneda ning alati midagi juurde õppida. Kirsi Mari tegutseb vabakutselise tantsija ning tantsuõpetajana erinevates stuudiotes ja koolides üle Tallinna. Oma tundides on Kirsi jaoks oluline õige ja turvaline tantsutehnika aga ka mõnus emotsioon, mille õpilane tunnist saab.

I rühm

N. 16.30-17.30

1. kab

L. 10.30-12.30 1. kab

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!