Estraaditantsustuudio KORELLON

Millal: 3 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Õpetaja:

Tantsugrupi põhieesmärgiks on arendada lastes oma keha valitsemist ja tunnetamist ning jagada teadmisi tantsukunstist. Õpetaja peab väga oluliseks loova eneseväljenduse arendamist ja esinemiskogemuste võimaldamist, mille kaudu saab kogeda erinevaid emotsioone ja suurendada enesekindlust. Stuudio esindab Kopli Huvikool erinevatel üritustel läbi terve õppeaasta.

I rühm (10-15 a.)

E.
K.
R.

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!