Klaveriõpetus

Keel: eesti/vene
Millal: nädalas üks individuaaltund (45 min) või üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: ei
Õpetaja: Jelena NovikovaJulia Aare

Õppetöö eesmärkideks on muusikaõpetuse kaudu avastada ja arendada õpilaste loomevõimet, ühendada maailmaklassika eesti kultuuriloomega, anda ülevaade muusika arengust läbi sajandite. Klaveriõpe pakub võimalusi esinemisteks ja konkurssidel osalemiseks.

Klaveriõpetus toimub õpilase huvist lähtuvalt 4- kuni 7-aastase programmi järgi. Lisaks õpitakse solfedžot. Lõpetades täisprogrammi saavad lapsed lõputunnistuse.

Õpetaja Jelena Novikova

Esmaspäev,

kolmapäev,

reede

teisipäev

13.40-17.30

7 kab.

Õpetaja Julia Aare

Laupäev

7 kab.

Täpsemat  infot saate telefonil 662 7102, info@koplihuvikool.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!