Estraadilaulustuudio

Keel: eesti/vene
Millal: üks individuaaltund (45 min) ja lisaks üks rühmatund (45 min)
Hind: 33 €/kuus
Vabad kohad: vastuvõtt eelneva vestluse põhjal
Õpetaja: Jana Balakina, Julia Aare

Estraadilaulustuudio eesmärgiks on avada noorte lauljate loominguline potentsiaal ja õpetada neid lauljale vajaliku tehnilist baasi täiustama. Luua õppijate vajadustele vastav ning neid õppima motiveeriv õpikeskkond, mis toetaks iga õppuri isiksuse tasakaalustatud arengut ja suunaks edaspidisele iseseisvale lauluõppele. Stuudios õppijad omandavad oskused laulda solistina kui ka ansambli koosseisus.

Jana Balakina

K 15.00-20.00 stuudio
L 10.30-16.40 stuudio

Julia Aare

R 15.00-20.00 stuudio
L 13.00-17.45 7.kabinet

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!