Disainiring

Millal: 2 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Õpetaja:

Disainiringi põhitemaatika hõlmab moodi, moeajalugu ja moe kaasaegseid suundi. Erinevad stiilid ja oma moe väljatöötamine.

Disainiring

E.

2. kab
K. 17.00 - 19.00 3. kab

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!