Basskitarr või pop-jazz klaver

Kellele: põhikooli ja gümnaasiumi õpilased
Keel: eesti
Millal: 1 kord nädalas
Hind: 28 €/kuus
Vabad kohad: on olemas (vastuvõtt eelneva vestluse põhjal)
Õpetaja: Andres Alaru

Tunnid esmaspäeviti 16.00-20.30 ja teisipäeviti 17.35-19.30 (õpetajaga kokkuleppel).

Huviringi vastuvõtuks: Õpilase vastuvõtu avaldus

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!