Avatud maailm

Hind: 25 €/kuus
Vabad kohad: õpetajaga kokkuleppel
Õpetaja: Valentina Šatskaja

Suunatakse õpilasi mõistma, kuidas toimida erinevates sotsiaalsetes ning mitmekultuurilistes keskkondades.  Käsitletakse erinevate kultuuride vahelisi seoseid ja erinevusi. Fookus on kultuuril, traditsioonidel ja pärimuskombestikul. Toimub kultuurilooliste ja teoreetiliste teadmiste lõimimine.

Toetutakse laste emakeelele ja suunatakse end väljendama ka teistes keeltes (eesti, vene, inglise). Läbi loovtegevuse ja mängude edendatakse kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust.

Tunniplaan 2020/2021. õp.a.

tase

T. 15.00 - 16.30 3.kab
L. 14.00 - 15.30 3.kab

II tase

E. 11.00 - 12.30 3.kab
R. 11.00 - 12.30 3.kab

III tase

E. 16.40 - 18.10 3.kab
R. 16.40 - 18.10 3.kab

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!