Arenduse ABC

Millal: 2 korda nädalas
Hind: 25 €/kuus
Õpetaja: Valentina Šatskaja

Huviringis osalemine toetab laste mitmekülgset arengut. Loovtegevused, silmaringi avardavad mängud, laulud ja liikumine. Läbitakse lastele lähedased teemad: pere, kodu, sõbrad, loodus, kodumaa, igapäevased tegevused jne. Erinevate kultuuride ja traditsioonide lõimimine. Emakeelega tihedalt seotud mitmekeelne õpetus (eesti, vene, inglise).

Tunniplaan  2020/2021 õ.a.

Esimene aasta

T. 16.40 - 18.10 3.kab
L. 12.00 - 13.30 3.kab

Teine aasta

päev aeg  koht
E. 14.50 - 16.20 3.kab
R. 14.50 - 16.20 3.kab

2020/2021 õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu eelistatult digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt).

Hea huvikooli õpilane, õpetaja, lapsevanem, külaline!

Haigustunnustega - nohu, köha, palavik, halb enesetunne - on majja sisenemine keelatud!